Pajūrio tvoros

Apie miltelinio dažymo paslaugą

Mes įsikūrę prekybinių bazių teritorijoje Klaipėdoje. Kaitinimo kamera skirta kaitinti vidutinių gabaritų gaminius. Matmenys (mm): 7800x1500x2000. Naudojama dažymo įranga yra pagaminta Šveicarijoje. Gamintojas „Gema“ – tai kokybės ženklas. Mes dažome tik patikrintais, Europoje pagamintais, milteliniais dažais: „Tiger“, „Arsonsisi“, „Ecopolifix“, Neokem“. Prieš dažant, gaminiai yra chemiškai paruošiami, fosfatuojami. Apie tai detaliau pasiskaitykite mūsų tinklalapio skyrelyje „Cheminis paruošimas“.

Kaip atliekamas miltelinis dažymas

Visi atvežti gaminiai prieš dažymą yra nuriebalinami – fosfatuojami specialiai tam įrengtoje vonioje, plovimo su slėgiu būdu. Todėl riebalai, nešvarumų likučiai esantys neprieinamose vietose (pvz. kampuose) yra puikiai pašalinami. Gaminiai plaunami tam skirta profesionalios chemijos „GARDOBOND A 4930“ tirpalu, kuris yra kaitinamas iki 45–55°C. Tik tokioje temperatūroje chemija yra aktyvi. Plaunant, gaminys pasidengia fosfatine plėvele. Ši fosfatinė plėvelė apsaugo gaminį nuo tolimesnės korozijos, kuris eksploatacijos metu yra pažeidžiamas mechaniškai.

Kiek mums svarbus aptarnavimas?

Siekiame, kad mūsų klientai gautų geriausią kokybę. Stengiamės visus gaminius nudažyti kuo greičiau ir grąžinti iki sutarto termino pabaigos. Esant atliktų darbų trūkumams, visada pasiūlome gaminius perdažyti arba pasiūlome nuolaidą.

icon

Daugiau informacijos galite rasti

www.miltelinis.lt

Rekvizitai

UAB Pajūrio tvoros
Sandėlių g. 25, Klaipėda
LT-91107

Susisiekti
+370 699 80560

Dirbame darbo dienomis
08:00 – 17:00
www.miltelinis.lt

El. paštas
miltelinis@gmail.com